.::OnePieceDream::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::OnePieceDream::.

Δημιουργήστε χαρακτήρα και ταξιδέψτε στον κόσμο του One Piece...
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 The dojo ! [Polestar island - Εast Blue]

Go down 
AuthorMessage
DIRK

DIRK


Posts : 9
Join date : 2013-06-27

The dojo ! [Polestar island - Εast Blue] Empty
PostSubject: The dojo ! [Polestar island - Εast Blue]   The dojo ! [Polestar island - Εast Blue] Icon_minitimeWed 3 Jul - 0:53:32

Oι ακτίνες του ήλιου ξεπρόβαλαν δειλά δειλά από το παράθυρο της κρεβατοκάμαρας μου δηλώνοντας πως το πρωί έρχεται.Κοιμόμουν ευχάριστα...Την προηγούμενη μέρα την είχα ξοδέψει σε προπονήσεις...Σχεδόν όλο μου το σώμα πονούσε αλλα δεν με ενδιέφερε και τόσο...Η ενέργεια που είχα, ήταν ανεξάντλητη
Έβλεπα ένα πολύ όμορφο όνειρο ! Επάνω σε ένα μεγάλο καράβι τον εαυτό μου μεγάλο και δυνατό , μέσα σε μια στολή των Marine .Μιλούσα στους ναυτικούς και αυτοί με άκουγαν με προσοχή ! Πρέπει να ήμουν αρκετά δυνατός και σεβαστός προς τους στρατιώτες μου!
Back to top Go down
DIRK

DIRK


Posts : 9
Join date : 2013-06-27

The dojo ! [Polestar island - Εast Blue] Empty
PostSubject: Re: The dojo ! [Polestar island - Εast Blue]   The dojo ! [Polestar island - Εast Blue] Icon_minitimeWed 3 Jul - 14:41:11

Τριγύρω υπήρχαν και άλλα καράβια και απέναντι μας στην θάλασσα ένας στόλος πειρατικών καραβιών να προσπαθούν να ξεφύγουν ! Τα όμορφα πράγματα όμως δεν κρατάνε για πάντα. Μόλις οι ακτίνες του ηλίου χτύπησαν το πρόσωπό μου ξύπνησα κατευθείαν .Όταν συνειδητοποίησα ότι αυτό ήταν ένα όνειρο ,χαμογέλασα και είπα στον εαυτό μου : Κάποτε αυτό θα γίνει πραγματικότητα ! Αυτό το όνειρο το έβλεπα ανα διαστήματα και πάντα ξυπνούσα ευδιάθετος .
Το όνειρό μου ήταν να γίνω Marine και να βοηθώ πάντα για το καλύτερο του κόσμου...Ήθελα όλοι να ζουν ευχάριστα, ήρεμα και ωραία
Back to top Go down
 
The dojo ! [Polestar island - Εast Blue]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» An New Beginning (Dawn Island/East Blue)
» Παρακμή και καταστροφή (Unknown Island 2-West Blue)
» [18+] Harbringer of Strife (Uknown Island 9 - South Blue)
» O χαμός της Mina [Unknown island 9-West Blue] 19 posts
» [18+] Επιβεβαίωση (North Blue)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.::OnePieceDream::. :: Κουμπί Nami :: Ο χάρτης του One Piece :: Ο κόσμος του One Piece :: East Blue :: East Blue Map :: Polestar Islands-
Jump to: